Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

Kryminalni z Żor zatrzymali wczoraj popołudniu poszukiwanego 44-latka, a policjanci z drogówki dzisiaj rano kolejnego 41-latka. Młodszy z nich zaczął uciekać na widok mundurowych, jednak po krótkim pościgu znalazł się w ich rękach. Obu mężczyzn poszukiwał miejscowy sąd.

44-latek został zatrzymany wczoraj przed 18.00, namierzyli go w dzielnicy Rój policjanci z wydziału kryminalnego. Mężczyna był poszukiwany przez żorski sąd i miał do "odsiadki" 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Na drugiego z poszukiwanych natknął się dzisiaj ok. 8.00 patrol drogówki. Gdy policjanci legitymowali inną osobę w rejonie ulicy Męczenników Oświęcimskich zauważyli uciekającego na ich widok mężczyznę. Natychmiast ruszyli za nim w pościg i zatrzymali przy ulicy Rybnickiej. Zatrzymać go próbował też oczekujący na przystanku przypadkowy mężczyzna.

Jak się okazało uciekającym był to poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żorach 41-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna podobnie jak 44-latek trafił już za kratki. Spędzi tam najbliższy rok i 10 miesięcy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.