Uwaga kierowcy! Informujemy, że od najbliższej środy obowiązywała będzie zmieniona organizacja ruchu drogowego na ulicy Biskupa w Żorach, ponieważ jej fragment będzie zamknięty dla ruchu.

W związku z pracami budowlanymi w budynku zlokalizowanym bezpośrednio przy ul. Biskupa ulica ta będzie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego w rejonie skrzyżowania z ulicami Ogrodową i Kościuszki. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywała od godz. 7:00 w środę, 8 maja do środy, 15 maja. W przypadku wcześniejszego zakończenia prac, będziemy o tym informowali na naszej stronie internetowej.

Na czas obowiązywania zmienionej organizacji ruchu dojazd do posesji przy ul. Biskupa będzie możliwy od strony ul. Pszczyńskiej, zgodnie z zamieszczoną poniżej mapą.

Mapa objazdów


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.