Ta impreza obudzi wspomnienia! Zabawa taneczna przy muzyce z lat 80’ i 90’ XX wieku, kino plenerowe oraz pyszne jedzenie z czterech stron świata będą czekały na wszystkich, którzy odwiedzą Park Cegielnia, by wziąć udział w „Westernowym dancingu z foodtruckami w Żorach”.

Pełny atrakcji zlot foodtrucków odbędzie się w weekend o 21-23 czerwca. Podczas imprezy, która odbędzie się w Parku Cegielnia będzie można zjeść m.in. pyszne burgery, zapiekanki, belgijskie frytki, meksykańskie quesadillas, langosze, kurczaka w najlepszym wydaniu czy dania kuchni chorwackiej. W piątek, 21 czerwca smakowitych dań będzie można spróbować w godzinach 16:00-22:00, w sobotę w godzinach 12:00-22:00 a w niedzielę od 12:00 – 20:00.

Oprócz jedzenia w różnych stron świata przygotowano też atrakcje towarzyszące. W piątek będzie można spróbować swoich sił na byku rodeo oraz obejrzeć pod chmurka film w klimacie przełomu lat 80’ i 90’. W sobotę, 22 czerwca zaplanowano dancing z największymi muzycznymi przebojami lat 80’ i 90’. Będą też baseny wodne z kulkami oraz liczne inne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Szczegółowe informacje w wydarzeniu na Facebooku.

Zlot food trucków


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.