Mam na imię Anna Minasyan, bliscy mówią na mnie Anouk. Pochodzę z Erewania w Armenii. Studiowałam zarządzanie, pracowałam na wielu stanowiskach – od pracownika recepcji w hotelu po managera studia artystycznego. Obecnie bardzo interesuję się sztuką, projektowaniem graficznym i fotografią. Uwielbiam pracę z dziećmi. Bardzo lubię wszelkie zajęcia kreatywne.

Wolontariat w Miejskiej Bibliotece Publicznej będzie dla mnie wspaniałą szansą na poznanie nowych ludzi i nauczenie się języka polskiego. Mam nadzieję na zdobycie ciekawych doświadczeń i wiedzy na temat Polski i jej kultury. Chciałabym organizować warsztaty rysunkowe dla dzieci i dorosłych i dzielić się swoją wiedzą na temat ormiańskiej kultury i języka.


Hej! Nazywam się Cuma Taşkıran i pochodzę z Turcji, jestem również Kurdyjczykiem. W zeszłym roku ukończyłem psychologię. Uczyłem dzieci „Technologii i Wzornictwa” przez 6 miesięcy i przez 3 miesiące pracowałem w szkole średniej ucząc filozofii i psychologii. Potrafię robić zdjęcia i edytować filmy. Od 7 lat gram na gitarze. Interesuję się muzyką hiszpańską (flamenco) i łacińską.

Zapraszam do poznania techniki wykonywania mozaiki i malowania ceramiki. Jeśli będziecie zainteresowani Turcją, mogę Wam o niej opowiedzieć. Oczywiście będę również grał Wam na gitarze! :) Jestem tutaj, aby uczyć się polskiej kultury oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uwielbiam być w bibliotece.


Nazywam się Nedhir Hefhaf, mam 26 lat i pochodzę z Algierii (Afryka Północna). Właśnie ukończyłem studia magisterskie na kierunku telekomunikacja i uważam, że to idealny moment, aby wziąć udział w pracy społecznej. Wierzę, że to świetna okazja, aby uczyć się i rozwijać w różnych aspektach. W ostatnim semestrze akademickim korzystałem ze stypendium Erasmus+ na Politechnice Lubelskiej w Polsce. Brałem również udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Erasmus Student Network.

W Algierii mówimy po arabsku i francusku, więc zapraszam na lekcje tych dwóch niesamowitych języków! Zapraszam również na warsztaty recyklingu plastiku i papieru. Będziemy robić dekoracje i budować zabawki, używając na przykład butelek po wodzie i rzeczy, które zwykle wyrzucamy. Podczas warsztatów będziemy uwrażliwiać się na środowisko naturalne.


Nasi wolontariusze zapraszają na bezpłatne zajęcia prowadzone w języku angielskim.
* Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 32 43 43 197 wew. 26.

ZAJĘCIA

WTOREK

15:00 - 15:30 Poczuj Rytm - zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci 4-7 lat / zapisy *
16:00 - 17:00 Gitarowe chwyty - warsztaty gitarowe dla początkujących / zapisy *
17:00 - 18:00 Rosyjski dla początkujących / zapisy *
18:00 - 19:00 Russian Café - konwersacje w j. rosyjskim
18:00 - 19:00 Arabski dla początkujących / zapisy *

ŚRODA

17:00 - 18:00 Turecki dla początkujących / zapisy *
17:00 - 18:00 Francuski dla początkujących / zapisy *
18:00 - 19:00 French Café - konwersacje w j. francuskim
18:00 - 19:00 Ormiańskie podróże z Anouk - spotkania z kulturą ormiańską

CZWARTEK

15:00 - 15:30 Poczuj Rytm - zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci 4-7 lat / zapisy *
16:00 - 17:30 Twórz i animuj - podstawy rysunku i animacji dla dzieci i młodzieży 7-15 lat / zapisy *
17:30 - 19:00 Wolontariusze w świecie sztuki - zajęcia artystyczne dla całych rodzin / zapisy *

PIĄTEK

15:00 - 16:00 English Club for Kids dla dzieci w wieku 7-10 lat / zapisy *
16:00 - 18:00 Rupiecie na start - warsztaty z recyklingu dla 7-15 lat/ zapisy*


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.