Zapraszamy Państwa serdecznie na wystawę Wiktorii Dynowskiej zatytułowaną Dla każdego. Wystawa będzie prezentowana od 1 kwietnia do 16 maja.

WIKTORIA DYNOWSKA urodziła się w 1996 roku. Ukończyła Szkołę Sztuk Pięknych we Wrocławiu na kierunku Projektowanie. Obecnie jest studentką Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta w pracowni malarstwa nr 208 prof. Krzysztof Skarbek.

Prace artystki wyróżniają się kolorytem i dekoracyjnością. Zestawia ekologiczne, abstrakcyjne tła z liniowymi, geometrycznymi wzorami. Zawsze szuka nowych, własnych technik, miesza wiele mediów. Najpopularniejszymi motywami w jej obrazach są wzory mandali, które przenosi z frywolitkowych koronek. Czasami tworzy ręcznie robioną biżuterię, a delikatne, ozdobne koronki są inspiracją dla jej obrazów. Docenia kolory, ponieważ potrafią okazywać emocje i tworzyć wyjątkowe nastroje u widzów.

Jej zdaniem sztuka powinna być piękna, dekoracyjna i dla wszystkich.

Prace Wiktorii Dynowskiej można zobaczyć na stronach www.instagram.com/victoriad.art/ i wdynowska.wixsite.com/victoriad.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.