Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

Czasami w życiu są takie sytuacje, gdzie elegancja jest wręcz wymagana. Różnego typu spotkania biznesowe, występy publiczne, bankiety czy randki i spotkania ze znajomymi wymagają od nas dobrej prezencji i elegancji. Jak to osiągnąć w dzisiejszych czasach, gdy powstają coraz to nowsze rozwiązania modowe? Jeżeli chodzi o taką klasyczną elegancję to sprawa nie ulega raczej zmianą. Dobry smoking czy elegancka sukienka wieczorowa często załatwiają sprawę. Co jednak dopełnia naszą elegancję? Poza ubiorem, dobrze ułożoną fryzurą jest jeszcze jedna kwestia, mianowicie zapach. Z jakich marek korzystać? Warto szukać ofert marek dobrej jakości jak np. Bottega Veneta dostępna w drogierii indizio https://indizio.pl/pl/producer/Bottega-Veneta/458# 

Bottega Veneta - od wyrobów skórzanych po luksusowe zapachy

Początki firmy Bottega Veneta znacznie różniły się od tego jak firma wygląda dziś. Przede wszystkim ta założona w 1966 roku włoska marka zaczynała od produkcji wyrobów skórzanych. Już wtedy Bottega Veneta wyróżniała się wysoką jakością materiałów i produktów, przez co zyskała wielu klientów, którzy cenią sobie luksus i ekskluzywność, które już zostały z marką na stałe. Firma zyskiwała coraz to nowszych klientów, a gdy firma dołączyła do Gucci Group w 2001 roku nastąpił przełom. Posunięcie to okazało się bardzo dobrym ruchem. Dzięki doświadczonym ludziom firma mogła rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej. Zaczęła produkować wysokiej klasy zapachy damskie oraz męskie. Jakie są to zapachy?

Bottega Veneta Pour Homme 

Pour Homme to wysokiej klasy zapach męski dla ambitnego i eleganckiego mężczyzny. W świetny sposób łączy w sobie nuty skórzane z nutami bergamotki i nutami drzewnymi. To bardzo intrygujący zapach, który bardzo wiele wyraża. Uwydatnia najlepsze męskie cechy i czuć w nim dużą aurę ekskluzywności i luksusu. W zapachu tym możemy również wyczuć nuty jałowca, sosny jak również jamajskiego pieprzu co w połączeniu z tradycyjnymi nutami skórzanymi tworzy świetną kompozycję. 

Bottega Veneta Eau de Velors

Zapach ten to zapach kobiecy. Jest to woda perfumowana, która łączy w sobie delikatność i zmysłowość. To zapach dla wymagających kobiet. Bardzo uniwersalny, gdyż docenią je z pewnością kobiety ceniące sobie luksus, jak też i skromność. Zapach ten to kompozycja kwiatowo-szyprowa z wyraźnymi nutami skórzanymi uzupełnionymi bergamotką, jaśminem i różowym pieprzem. To zapach na każdą porę dnia i nocy. Jest to stosunkowo nowy zapach, ale mimo to już zyskał bardzo duże grono klientek, które z chęcią go używają. 

Bottega Veneta Knot

Knot jest zapachem nieco innym. Charakteryzuje go romantyczność i kobieca zmysłowość. To świetny zapach dla wymagających, eleganckich kobiet. Bardzo ekskluzywne połączenie nut pomarańczy, mandarynki, limonki, lawendy i róży daje świetny efekt. Warto zwrócić też uwagę na ciekawe połączenie paczuli i piżma w tym zapachu. Ten zapach od roku 2014 zyskał bardzo wiele zwolenniczek i nadal jest bardzo popularny.

Bottega Veneta - dobra włoska marka ekskluzywnych perfum