Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach serdecznie zaprasza do udziału w Mistrzostwach Dzielnic Miasta Żory w Tenisie Stołowym. Tegoroczny turniej odbędzie się w niedzielę, 20 września, w ramach VIII edycji Narodowego Dnia Sportu.

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, której celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji. W ramach akcji, w różnych zakątkach Polski odbywają się bezpłatne wydarzenia i treningi. W Żorach, miłośnicy sportu będą mieli okazję zmierzyć się w Mistrzostwach Dzielnic w Tenisie Stołowym. Amatorskie rozgrywki to doskonała szansa na aktywne spędzenie wolnego czasu, a rywalizacja pomiędzy dzielnicami z pewnością zmotywuje uczestników do walki o zwycięstwo.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz nazwę reprezentowanej dzielnicy, przyjmowane są do środy, 16 września na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W dniu turnieju należy złożyć w sekretariacie zawodów oświadczenie, stanowiące załącznik do regulaminu.

Przydział do grup odbędzie się podczas losowania zawodników w dniu 17 września. Na zwycięzców czekają nagrody. Szczegóły na stronie www.mosir.zory.pl.

Wielka baza ćwiczeń i treningów online oraz tradycyjnych znajduje się na stronie internetowej www.narodowydziensportu.pl.