Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

Spektakularne 3D mapping show, a do tego spotkania z Krzysztofem Ibiszem i popularnym youtuberem Naruciakiem – z okazji otwarcia Galerii Wiślanka na mieszkańców Żor i całego regionu czekało będzie wiele atrakcji.

Aż 3 dni świetnej zabawy przygotowano z okazji uroczystego otwarcia w Żorach nowoczesnego centrum handlowego – Galerii Wiślanka. Otwarcie galerii zaplanowano na czwartek, 22 października o godzinie 13:00. Wezmą w nim udział znane i lubiane gwiazdy show biznesu, ale i sami mieszkańcy naszego miasta.

Zaplanowano m.in. spotkanie z żorską blogerką modową Katarzyną Babiarz, która opowie o trendach jesień/zima oraz występ Mażoretek i Cheerleaderek „Eksplozja” Żory. Dla najmłodszych gości przygotowano Paradę Pluszaków, w której weźmie udział „Żorek” oraz inne lubiane przez dzieci postacie.

W piątek, 23 października zaplanowano dzień pełen śmiechu, bowiem gwiazdą będzie jeden z naczelnych dowcipnisiów polskiego YouTube’a – Naruciak. Każdy z publikowanych przez tego youtubera filmów cieszy się ogromną popularnością, a jego profil na Instagramie śledzi obecnie prawie 1,5 miliona internautów. Nie zabraknie też innych atrakcji dla gości w każdym wieku, a dzieci będą mogły zobaczyć wesoły spektakl teatralny.

Niezwykle spektakularnie zapowiada się także sobota, 24 października! Tego dnia przez zgromadzoną publicznością wystąpią tancerze ze szkoły Movimento. Po zachodzie słońca żorzanie wezmą zaś udział w jedynym w swoim rodzaju widowisku audiowizualnym. 3D Mapping Show ożywi elewację galerii, a jeszcze większych emocji doda pokaz laserów i płomieni nawiązujący do ognistej historii miasta. Wstęp wolny!

Na zdjęciu: 3 dni pełne atrakcji w Mieście Żory! Start: 22.10 godz. 13:00, atrakcje: Krzysztof Ibisz, Naruciak, 3D Mapping Show ogień i lasery. Galeria Wiślanka, Żory, ul. Katowicka 10.