Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

Po dużym sukcesie utworu „Natura”, który przez dłuższy czas zajmował bardzo wysokie miejsca na liście przebojów „Turbo Top” Antyradia, przyszedł czas na premierę nowego teledysku żorskiego zespołu GraVity Off! Zapraszamy do obejrzenia klipu do piosenki „Przestrzeń”, który powstał dzięki wsparciu finansowemu Miasta Żory.

- Dwa lata temu, kiedy nagrywaliśmy utwór „Przestrzeń” chcieliśmy opowiedzieć o tym, że czasami warto na chwilę się zatrzymać. Znaleźć odrobinę swojej przestrzeni, tak aby naprawdę pozwolić sobie odetchnąć od przytłaczającego natłoku codziennych spraw. Dziś, widząc co się dookoła nas dzieje, a co drugie słowo w mediach to „lock down”, dostrzegamy w tym utworze trochę więcej znaczeń – mówią muzycy zespołu GraVity Off.

GraVity Off to zespół grający alternatywny rock, który tworzy piątka muzyków: Tomasz Stępień - wokal, Dariusz Burtan - gitara, Maciej Lesisz - perkusja, Piotr Piechaczek - gitara oraz Marcin Bania - gitara basowa. W 2020 roku pochodząca z naszego miasta kapela wygrała Antyfest Antyradia, czyli największy w Polsce przegląd rockowych talentów! Oprócz pamiątkowej statuetki „Złotej Kosy”, muzycy wygrali też występ na 26. Pol'and'Rock Festival - Najpiękniejszej Domówce Świata oraz nagranie profesjonalnej płyty.