45. edycja Żorskiej Wiosny Młodości z gwiazdami polskiej sceny muzycznej
Zapraszamy na muzyczną ucztę! Już pierwszy weekend czerwca przyniesie niezapomniane wrażenia podczas 45. edycji Żorskiej Wiosny Młodości. W parku Cegielnia zagrają topowi polscy artyści, a wydarzenie to będzie także okazją do wsparcia ważnej inicjatywy charytatywnej.
  1. Występy znanych artystów: Dominik Dudek, Anna Wyszkoni, Bryska i Dawid Kwiatkowski.
  2. Program pełen różnorodności muzycznej – od folkowego Redlin po elektroniczne brzmienia Coast Patrol.
  3. Anna Wyszkoni z zespołem i multimedialne show na zakończenie niedzieli.
  4. Wsparcie dla Ignasia Bródki, walczącego z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Żorska Wiosna Młodości to nie tylko festiwal muzyczny, ale również okazja do manifestacji solidarności. W tym roku, poza muzycznymi emocjami, organizatorzy postanowili wesprzeć Ignasia Bródkę, który zmaga się z czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym. W trakcie koncertów zbierane będą środki na jego leczenie i rehabilitację.

Na scenie w Parku Cegielnia zaprezentują się artyści, którzy są gwarancją świetnej zabawy. Sobota rozpocznie się od występu zespołu Redlin, który znanym jest z energetycznego połączenia folkloru z nowoczesnymi aranżacjami. Dawid Kwiatkowski, jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej, zakończy dzień swoim występem, prezentując zarówno swoje największe hity, jak i nowe utwory.

Niedziela to kontynuacja muzycznych emocji. Dominik Dudek, zwycięzca "The Voice of Poland", otworzy dzień swoim występem, zapewniając publiczności chwile pełne emocji. Wieczór zakończy Anna Wyszkoni, której koncerty są zawsze pełne energii i niezapomnianych wrażeń, dzięki bogatej oprawie multimedialnej i wyjątkowemu głosowi artystki.

Organizatorzy festiwalu, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miasto, przy wsparciu głównych sponsorów, jak Nifco - Korea Poland Sp. z o.o., zapewniają, że 45. edycja Żorskiej Wiosny Młodości będzie wydarzeniem, które pozostanie długo w pamięci uczestników. Dołączcie do nas, by wspólnie celebrować muzykę i pomagać!


Na podstawie: Urząd Miasta w Żorach