We wrześniu znów wydają karmę dla kotów wolno żyjących gdzie i kiedy ją odebrać

Wrzesień to dobry moment, by pomóc wolno żyjącym kotom w naszym mieście – już niebawem rusza kolejna akcja wydawania suchej karmy. Sprawdź, kiedy i gdzie możesz ją odebrać, by wesprzeć czworonożnych mieszkańców ulic.
- Wydawanie karmy dla kotów wolno żyjących w naszym mieście już we wrześniu
- Zgłoś się po karmę do budynku garaży za Urzędem Miasta przy Alei Wojska Polskiego 25
Wydawanie karmy dla kotów wolno żyjących w naszym mieście już we wrześniu
Władze miasta ponownie organizują dystrybucję suchej karmy dla kotów wolno żyjących. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów i odbędzie się w cztery dni września 2025 roku. To doskonała okazja dla osób, które chcą zadbać o bezdomne zwierzęta, by zdobyć niezbędną pomoc żywieniową.
Karma będzie dostępna w następujących terminach:
- 1 września 2025 r., poniedziałek, w godzinach 15:30–16:30,
- 2 września 2025 r., wtorek, w godzinach 9:00–10:00,
- 29 września 2025 r., poniedziałek, w godzinach 15:30–16:30,
- 30 września 2025 r., wtorek, w godzinach 9:00–10:00.
Zgłoś się po karmę do budynku garaży za Urzędem Miasta przy Alei Wojska Polskiego 25
Osoby wpisane na listę społecznych opiekunów zwierząt oraz chętni do podjęcia współpracy mogą osobiście odebrać karmę. Punkt wydawania znajduje się w budynku garaży usytuowanym za Urzędem Miasta przy Alei Wojska Polskiego 25. To wygodne miejsce, które umożliwia sprawną dystrybucję i wsparcie dla tych, którzy troszczą się o wolno żyjące koty.
„Informujemy, że we wrześniu po raz kolejny wydawana będzie w naszym mieście karma dla kotów wolno żyjących.”
Nie przegap tej szansy na realne wsparcie naszych czworonożnych sąsiadów – zaplanuj wizytę zgodnie z podanymi terminami i pomóż kotom przetrwać jesienne chłody.
Na podstawie: Urząd Miasta w Żorach
Autor: krystian