Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

Nominowany przez redakcyjną kapitułę Dziennika Zachodniego wygrał powiatowe eliminacje w kategorii działalność społeczna i charytatywna, a w miniony piątek odebrał prestiżową nagrodę w plebiscycie Osobowość Roku 2018. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w katowickiej Filharmonii Śląskiej sierż. sztab. Adam Doleżych stanął w gronie tych, którzy zebrali największą liczbę głosów mieszkańców regionu.

"Dziś miałem zaszczyt oficjalnie już zostać wyróżniony tytułem "Osobowość Roku", który otrzymałem w plebiscycie Dziennika Zachodniego. Sama nominacja przez kapitułę dziennika do tego konkursu była dla mnie nagrodą i wielkim wyróżnieniem..." - napisał na portalu społecznościowym policjant z Żor, który w mieście doceniany jest za działalność społeczną i charytatywną. W miniony piątek bowiem gościł wśród wielu znamienitych osobowości na uroczystej gali plebiscytu Dziennika Zachodniego, z którego wrócił z prestiżowym tytułem.

Wygrana specjalnie nie zaskoczyła, ani znajomych policjanta, ani mieszkańców Żor, bowiem od wielu lat sierż. sztab. Doleżych bezinteresownie udziela się w mieście, co czyni w czasie wolnym od służby. Ci, którzy znają Adama wiedzą, że zawsze na niego mogą liczyć. Kreatywny, pomocny, zawsze uśmiechnięty, a co najważniejsze otwarty na drugiego człowieka.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Więcej o sierż.szt. Doleżychu