Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

Od poniedziałku, 19 października obowiązywać będą nowe rozkłady jazdy autobusów Bezpłatnej Komunikacji Miejskiej na liniach 01, 02 oraz 07.

Autobusy linii 01 i 02 w niektórych godzinach będą realizowały przejazd wariantem od Ronda Jastrzębskiego Aleją Jana Pawła II do ul. Towarowej, a następnie będą wracały do Ronda Jastrzębskiego i dalej będą realizowały kurs swoją dotychczasową drogą. Realizacja tego wariantu trasy linii 01 i 02 umożliwi dowożenie pracowników do zakładów zlokalizowanych w Strefie Osiny.

Autobusy linii 07 w niektórych godzinach będą realizowały dodatkowe warianty tras, umożliwiające kursy w okolice Galerii Wiślanka, której otwarcie nastąpi już 22 października:

- przejazd z przystanku Francuska przy markecie Auchan ul. Polską do przystanku Pszczyńska Rondo, a dalej do Centrum przesiadkowego przez przystanek Pszczyńska-Dworcowa,

- część kursów z przystanku Wodzisławska-Basen będzie realizowanych ul. Stodolną przez przystanek Stodolna-Cmentarz, Huloki, Pszczyńską do Ronda Pszczyńskiego. Na Rondzie będą zawracały i przez przystanki Pszczyńska-Rondo i Pszczyńska-Dworcowa będą dojeżdżały do Centrum Przesiadkowego.

Poniżej można się zapoznać z nowymi rozkładami jazdy autobusów linii 01, 02 oraz 07.

  • Click to enlarge image 01.png
  • Click to enlarge image 02.png
  • Click to enlarge image 07_dol.png
  • Click to enlarge image 07_gora.png
  •  
Galeria zdjęć poniżej:
http://www.zory.pl/aktualnosci/92-aktualnosci-strefa-mieszkanca/4539-zmiana-rozkładu-jazdy-autobusów-linii-01,-02-oraz-07.html#sigFreeId50b2b916f5