Od 1 lutego klienci Działu Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żorach będą mogli załatwiać swoje sprawy w nowej siedzibie MOPS, znajdującej się przy ul. Wodzisławskiej 1 - w dawnym budynku poczty.

W związku z planowaną przeprowadzką w terminie 25-29 stycznia Dział Świadczeń Rodzinnych MOPS ograniczy bezpośrednią obsługę osób do niezbędnego minimum. Dyrekcja i pracownicy MOPS proszą o wyrozumiałość oraz kontaktowanie się z pracownikami Działu za pośrednictwem maila - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wraz z pozostawieniem numeru kontaktowego). Zachęcają również do elektronicznego składania wniosków oraz załatwiania spraw drogą elektroniczną.

W sprawach pilnych należy kontaktować się z główną siedzibą Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żorach, mieszczącą się przy ul. Ks. Przemysława 2.

Nowe numery telefonów do Działu Świadczeń Rodzinnych nie są jeszcze znane. Zostaną one opublikowane na stronie internetowej MOPS Żory.

Grafika z herbem miasta <a href=Żory oraz napisem: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żorach Ogłoszenie" width="680" height="480" />

Grafika z herbem miasta Żory oraz napisem: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żorach ogłoszenie