Zakup mieszkania na Pradze Północ – rynek pierwotny vs rynek wtórny?

Gdzie kupować mieszkania na Pradze Północ? Stawiać na nowe mieszkania z rynku pierwotnego? Czy może wybrać mieszkania z rynku wtórnego? Poniżej rozważamy oba rozwiązania!

Zakup mieszkania na Pradze Północ z rynku pierwotnego

Na korzyść zakupu mieszkań z rynku pierwotnego na Pradze Północ przemawia fakt, że możemy nabyć mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Przekłada się to nie tylko na bezpieczeństwo mieszkania, ale również na liczne innowacje, wykorzystanie nowoczesnej technologi, czy nawet na to, że będziemy mogli cieszyć się spokojem.

Nowe mieszkania to również lokale o podwyższonym standardzie, więc samo przebywanie w nich to czysta przyjemność. Nie sposób pominąć również tego, że nowe mieszkania praga północ możemy urządzać od podstaw. Sami zdecydujemy o wyborze materiałów wykończeniowych, kolorach farb, czy nawet o wystroju. Jakby tego było mało, to stawiając na ofertę najlepszego dewelopera, możemy zapewnić sobie dostęp do mieszkań w dobrych cenach.

Zakup mieszkania na Pradze Północ z rynku wtórnego

Mieszkania z rynku wtórnego oferowane są w dużej ilości na Pradze Północ, a ich ceny często są bardzo atrakcyjne. Niestety nie przekłada się to na stan techniczny poszczególnych lokali, więc zanim zdecydujemy się na zakup takiego mieszkania, to musimy się dobrze zastanowić, co nam wyjdzie na korzyść. Na pewno nie obejdzie się bez profesjonalnej wyceny stanu technicznego, a to oznacza również dodatkowe koszty, które nie zawsze właściciel mieszkania chce ponieść.