Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

To dzięki informacjom przekazywanym przez internautów w wielu przypadkach możliwe jest namierzenie sprawców kradzieży sklepowych. Policjanci dziękując za odzew z jakim spotykają się publikując apele o pomoc w namierzeniu złodziei kierują do Państwa kolejną z takich próśb. Tym razem poszukujemy rówież sprawcy kradzieży perfum, do której doszło przed kilkoma tygodniami.

Policjanci z Żor dziękują internautom za pomoc w namierzaniu sprawców kradzieży. To dzięki apelom zamieszczanym na policyjnej stronie oraz współpracy z lokalnymi mediami, które publikują ich treść w wielu przypadkach sprawców przestępstw udaje się namierzyć i pociągnąć do odpowiedzialności karnej. Aktywność internautów świadczy o tym, że mieszkańcy Żor nie akceptują bezprawnych zachowań i mówią stanowcze "NIE" przestępczości w mieście.

Dziękując za przekazane dotychczas informacje na temat sprawców jednocześnie zwracamy się z kolejnym apalem o pomoc - w połowie sierpnia tego roku kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który dokonał kradzieży perfum w drogerii. Sprawca w wieku ok. 20-30 lat ubrany w czarną koszulkę z długim rękawem, czarną czapkę z daszkiem, krótkie spodnie w kolorze białym z kieszeniami po bokach.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt osobisty bądź pod numerem telefonu: (32) 47 88 337, (32) 47 88 281, (32) 47 88 200. Gwarantujemy anonimowość.