Praca w Żorach – u nas najświeższe oferty

Żory to historyczne miasto zlokalizowane w województwie śląskim, jedno z miast należących do Rybnickiego Okręgu Węglowego. Jeżeli szukasz pracy w Żorach, możesz ją podjąć jako kierowca taksówki, wulkanizator, czy doradca zawodowy. Posiadamy także atrakcyjne oferty pracy w innych zawodach. Nasze ogłoszenia są na bieżąco aktualizowane, dlatego zachęcamy wszystkich poszukujących pracy do ich śledzenia.

Kierowca taksówki – elastyczne godziny pracy

Kierowca taksówki to praca dorywcza lub zajęcie na cały etat. Kierowca taksówki może podjąć pracę w zewnętrznej firmie lub założyć własną działalność gospodarczą. Żeby podjąć pracę na tym stanowisku trzeba posiadać prawo jazdy kategorii B, a także mieć ukończone 21 lat (warunek konieczny). Od potencjalnych kandydatów na to stanowisko wymaga się obsługi GPS, odpowiedzialności, zaangażowania, doskonałej znajomości miejscowości, w której usługi będą świadczone, odporności na stres, umiejętności pracy pod presją czasu, a także umiejętności pracy w zespole. Część pracodawców oczekuje od kandydatów doświadczenia na podobnym stanowisku. Choć nie jest to konieczne, dobrze jest, gdy taksówkarz posiada rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą. Kandydaci powinni być przygotowani na pracę w nietypowych godzinach (często nocnych).

Dużo ofert pracy dla wulkanizatorów

Wulkanizator to pracownik, do którego zadań należy wymiana ogumienia, montowanie i demontowanie opon, wyważanie kół, czyszczenie felg, mierzenie ciśnienia w oponach, podnoszenie samochodów specjalnym podnośnikiem, a także wykonywanie niektórych innych poleceń bezpośredniego przełożonego. Do podjęcia pracy jako wulkanizator nie jest potrzebne specjalistyczne wykształcenie, istotna jest natomiast znajomość zasad funkcjonowania branży. Pracownik powinien posiadać dobre zdrowie i sprawność fizyczną. Często musi być gotowy do podjęcia pracy zmianowej. Zarobki na stanowisku wulkanizatora nie są wysokie, dlatego wielu pracowników decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej.

Poważnie myślisz o pracy za granicą? Szukasz ofert z atrakcyjnymi warunkami finansowymi? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami pracy na terenie Holandii.

Doradca zawodowy z doświadczeniem potrzebny od zaraz

Doradca zawodowy to specjalista udzielający pomocy w wyborze zawodu, a także dalszego kierunku kształcenia. Pracuje on z grupami, a także klientami indywidualnymi. Jego pomoc może obejmować również doradzanie w jaki sposób szukać pracy, rozmawiać z pracodawcą, a nawet założyć własną firmę. Od kandydatów na doradcę zawodowego wymaga się wykształcenia wyższego kierunkowego (na przykład psychologia, doradztwo zawodowe, czy socjologia). Tego typu kompetencje można zdobyć również na studiach podyplomowych. Pracodawcy oczekują od kandydatów znajomości języków obcych, posiadania prawa jazdy kategorii B, a także doświadczenia na podobnym stanowisku. Doradca zawodowy musi posiadać wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, być osobą samodzielną i posiadać umiejętność logicznego myślenia.