Kino Letnie w Parku Cegielnia startuje już w czwartek!
Już od czwartku mieszkańcy będą mogli cieszyć się letnimi seansami filmowymi w nowej lokalizacji. Kino Letnie na Cegielni zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie, które potrwa aż cztery dni i zakończy się transmisją finału Euro 2024. Zapraszamy do Parku Cegielnia, gdzie na wszystkich czeka mnóstwo filmowych emocji i atrakcji.

Inauguracja Kina Letniego na Cegielni – pierwszy dzień pełen filmowych emocji

Już w czwartek, 11 lipca, rozpocznie się tegoroczna edycja Kina Letniego, które tym razem odbędzie się w malowniczym Parku Cegielnia. Pierwszy seans zaplanowano na godz. 20:30, kiedy to na ekranie pojawi się bajka „Między nami żywiołami”. To doskonała propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych widzów, którzy chcą wspólnie spędzić wieczór na świeżym powietrzu. Natomiast o godz. 22:30 miłośnicy mocniejszych wrażeń będą mogli zobaczyć film „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

Drugi dzień Kina Letniego – animacje i kultowe filmy

Piątkowy wieczór, 12 lipca, również zapowiada się interesująco. O godz. 20:30 wyświetlony zostanie film animowany „Tajni i Fajni”, który z pewnością rozbawi najmłodszych widzów. Następnie, o godz. 22:30, na ekranie pojawi się kultowy hit „Dirty Dancing”. Ten klasyczny film taneczny to idealna propozycja na romantyczny wieczór pod gwiazdami.

Spotkanie na trawie i wieczorne seanse w sobotę

Sobota, 13 lipca, to dzień pełen atrakcji, który warto rozpocząć wcześniej. Już o godz. 18:00 rusza „Spotkanie na trawie” z animacjami dla najmłodszych. Jest to doskonała okazja, by dzieci mogły aktywnie spędzić czas przed wieczornymi seansami. O godz. 20:30 zaplanowano bajkę „Miracoulus. Biedronka i Czarny Kot”, a o godz. 22:30 francuski dramat „DogMan”. To propozycje, które zadowolą zarówno młodszych, jak i starszych widzów.

Finałowy dzień Kina Letniego – sportowe emocje i polski dramat

Niedziela, 14 lipca, będzie dniem pełnym sportowych emocji. O godz. 18:00 ponownie odbędzie się „Spotkanie na trawie” z animacjami, które przygotują najmłodszych do wieczornych atrakcji. O godz. 21:00 zapraszamy wszystkich kibiców na transmisję finałowego meczu Euro 2024. Po zakończeniu meczu, około godz. 23:00, wyświetlony zostanie polski dramat sportowy „Underdog”. To doskonałe zakończenie czterodniowego święta kina.

Organizatorem Kina Letniego na Cegielni jest Kino Na Starówce. To wyjątkowe wydarzenie, które łączy miłośników kina i sportu, odbędzie się w nowej, malowniczej lokalizacji, zapewniając niezapomniane wrażenia. Nie przegapcie tego filmowego święta!


Według informacji z: Urząd Miasta w Żorach