Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żory

26-latek bez stałego miejsca zamieszkania poszukiwany był za oszustwa przez Sąd Rejonowy w Żorach, który wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego. Mundurowi zatrzymali go dzisiaj w nocy, gdy przyjechał taksówką do hotelu. Informacje na temat mężczyzny zdobyli kryminalni.

Kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób w żorskiej komendzie, w związku z wydanym przez miejscowy sąd nakazem zatrzymania i doprowadzenia 26-latka do zakładu karnego prowadzili czynności, w ramach których uzyskali informacje na temat poszukiwanego oszusta.

Dzisiaj w nocy, przed godziną 4.00 pojawili się nieopodal jednego z hoteli, gdzie chwilę później zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Zaskoczony 26-latek wpadł w ich ręce, gdy tylko wysiadł z taksówki. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, stamtąd z kolei do zakładu karnego.

Żorscy stróże prawa niemalże każdego dnia zatrzymują poszukiwanych przez sądy i prokuratury. Czasem w celu ustalenia miejsca pobytu, z powodu niezapłaconej grzywny, czy niestawiennictwa w zakładzie karnym. Nigdy nie odpuszczają i nie zapominają, gwarantując tym samym, że sprawiedliwości stanie się zadość.