Nowy basen w Roju otwarty już w ten weekend!
Już w ten weekend mieszkańcy mogą skorzystać z nowo otwartego basenu "Rajska Fala" w Roju! To doskonała okazja, aby wypróbować nowoczesne atrakcje wodne w promocyjnych cenach.
  1. Przedsezonowe otwarcie basenu w Roju.
  2. Promocyjne ceny biletów na pierwszy weekend.
  3. Basen nieczynny od 17 do 21 czerwca.
  4. Pełne otwarcie od 22 czerwca.

Nowa pływalnia odkryta "Rajska Fala" w Roju zaprasza wszystkich chętnych już w najbliższy weekend. To doskonały moment, aby przetestować nowoczesne atrakcje wodne i skorzystać z promocyjnych cen biletów.

Marek Utrata, dyrektor MOSiR Żory, podkreślił: Wszystkie czynności związane z przygotowaniem obiektu do sezonu letniego zostały wykonane, zatem nie ma co czekać na pierwszy dzień wakacji. Zdecydowaliśmy o uruchomieniu basenu dla klientów już 15 i 16 czerwca. To doskonała okazja, aby mieszkańcy mogli na własnej skórze przekonać się o jakości nowego obiektu.

Warto zaznaczyć, że w dniach od 17 do 21 czerwca basen będzie zamknięty dla klientów, aby umożliwić ewentualne drobne poprawki. Jednak od 22 czerwca, czyli od pierwszego dnia wakacji, "Rajska Fala" będzie otwarta codziennie od 10:00 do 19:00.

Na czas przedsezonowego otwarcia obowiązywać będą promocyjne ceny biletów: 15 zł za bilet normalny i 6 zł za bilet ulgowy. Regularny cennik oraz regulaminy obiektu są już dostępne na stronie internetowej MOSiR Żory.

Nie przegapcie tej okazji i skorzystajcie z nowoczesnych atrakcji wodnych, które czekają na Was w "Rajskiej Fali"! To idealne miejsce na relaks i zabawę dla całej rodziny.


Opierając się na: Urząd Miasta