Otwarta Kawiarnia Obywatelska: Spotkanie o rewitalizacji Śródmieścia w czwartek
Zapraszamy mieszkańców na spotkanie dotyczące rewitalizacji Śródmieścia! Już w najbliższy czwartek odbędzie się Otwarta Kawiarnia Obywatelska, podczas której będziemy dyskutować o przyszłości tej części naszego miasta. Dołącz do nas w Bibliotece Miejskiej i podziel się swoimi pomysłami na ożywienie Śródmieścia.
  1. Dyskusja o rewitalizacji Śródmieścia
  2. Spotkanie w Bibliotece Miejskiej
  3. Gość specjalny: Bożena Mientus
  4. Rejestracja na spotkanie

Otwarta Kawiarnia Obywatelska to doskonała okazja, aby wspólnie zastanowić się nad przyszłością naszego Śródmieścia. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca w godzinach 17:00-19:00 w Bibliotece Miejskiej. Podczas wydarzenia będziemy rozmawiać o tym, jak ożywić tę część miasta i jakie działania są niezbędne, aby to osiągnąć.

Na spotkaniu mile widziani są wszyscy mieszkańcy obszaru rewitalizacji Śródmieście, młodzież ze szkół znajdujących się w tej okolicy oraz przedstawiciele organizacji społecznych. To doskonała okazja, aby włączyć się w dialog na temat przyszłości naszej wspólnej przestrzeni i zastanowić się, jak wykorzystać jej potencjał.

Podczas spotkania poruszymy ważne kwestie, takie jak:

  • Jakie konkretne działania są potrzebne, aby ożywić Śródmieście?
  • Jak możemy wykorzystać przestrzeń miejską w sposób efektywny?
  • Jak zaangażować mieszkańców, aby działania rewitalizacyjne były skuteczne?

Jeśli interesujesz się przyszłością naszej dzielnicy i chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, to spotkanie jest dla Ciebie. W miłej atmosferze, przy kawie lub herbacie, będziemy mogli porozmawiać z innymi zaangażowanymi osobami.

Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie pani Bożena Mientus, która podzieli się swoim doświadczeniem związanym z rewitalizacją Bytomia. Jej wiedza i praktyczne wskazówki mogą okazać się niezwykle cenne dla naszych działań.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się przez formularz online lub zadzwonić pod numer (48) 789-576-463. Rejestracja telefoniczna jest możliwa od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

Nie przegap tej okazji, aby włączyć się w proces rewitalizacji Śródmieścia i przyczynić się do jego ożywienia. Do zobaczenia w czwartek!


Opierając się na: UM Żory