Plan wydarzeń jogowych na rok 2025
W 2025 roku zaplanowano cykl wydarzeń skierowanych do osób praktykujących jogę oraz zainteresowanych rozwojem w tej dziedzinie. Oferta obejmuje różnorodne warsztaty, wyjazdy i spotkania, które mają na celu połączenie praktyki jogi z relaksem i edukacją. Wydarzenia odbywać się będą w różnych miejscach, głównie w otoczeniu przyrody, co sprzyja wyciszeniu i regeneracji.
Harmonogram wydarzeń
- 12 kwietnia – Warsztaty jogi prowadzone przez Krystiana Mesjasza, skupiające się na inspirujących aspektach praktyki.
- 30 kwietnia – 4 maja – Majówka w Siedlisku Ciszy, kameralne spotkanie z dobrą atmosferą i wyżywieniem.
- 10 maja – Warsztaty jogi z instruktorką DagaJoga, zapowiadające się jako wyjątkowe wydarzenie.
- 30 maja – 1 czerwca – Wyjazd do Domu Przebudzeń w Porąbce, łączący jogę z elementami natury, takimi jak góry i jeziora.
- 19-22 czerwca – Warsztaty „Joga Zdrowy Kręgosłup” w Nieprześni, prowadzone przez fizjoterapeutę.
- 25-27 lipca – „Jogowe Lato” w Nieprześni, obejmujące praktykę vinyasy oraz regenerację w otoczeniu przyrody.
- 22-24 sierpnia – Joga Master Class w Siedlisku Ciszy, skierowana do zaawansowanych praktyków.
- 5-7 września – „Joga w kolorach jesieni” w Domu Przebudzeń w Porąbce, wydarzenie celebrujące sezon jesienny.
- 24-26 października – Trzecia edycja Akademii Jogi w Hotelu Ostaniec, zawierająca wykłady, warsztaty i praktykę na wysokim poziomie.
Informacje organizacyjne
Wydarzenia organizuje Szkoła Jogi Padma. Szczegóły dotyczące cen i zapisów będą udostępniane na bieżąco, przede wszystkim w ramach grup jogowych. Na ten moment zainteresowani mogą już rezerwować sobie podane terminy.
Miejsce i data
Data zakończenia kalendarza: 31 grudnia 2025, godzina 23:00 CET
Lokalizacja główna: Rybnicka 99b, Żory
Autor: info_wydarzenia