Szkolenia zawodowe w województwie opolskim i śląskim. Zobacz ofertę Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach

Kursy zawodowe doszkalające, to nieustanny rozwój pracowników, którzy dzięki temu mogą awansować w pracy, a tym samym oczekiwać wzrostu wynagrodzenia. Rosnące ich kompetencje są dla firm bezcenne. Zdobywają w ten sposób pracownika na lata, nie musząc martwić się o długie poszukiwania dobrego kandydata na rynku. Szkolenia i kursy zawodowe oferuje Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach. Przeczytaj artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej.

Kursy zawodowe w CSZ - zmień zawód i zarabiaj więcej

Głównym powodem, dla którego pracownicy chcą zdobywać nowe kwalifikacje, jest chęć podniesienia swojego wynagrodzenia. Istnieją zawody, zwłaszcza w branży przemysłowej, które przyciągają pracowników ze względu na solidne zarobki i stałą pracę. Szkolenia zawodowe w województwie opolskim i śląskim prowadzi Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach, które dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze instruktorów, w krótkim okresie nauczy zawodu od podstaw.

CSZ w Krapkowicach jest pierwszym polskim akredytowanym ośrodkiem szkoleniowym, które przygotowuje kursantów do pracy w branży izolacji przemysłowych. Szkolenia ukierunkowane są na zdobycie teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności, aby wyróżnić się na rynku pracy. 

Szkolenia zawodowe zakończone egzaminem 

Organizowane kursy przez CSZ w Krapkowicach, dotyczą głównie izolacji przemysłowych, ale nie tylko. Do pozostałych szkoleń zaliczyć możemy kursy zawodowe na montażystę rusztowań, szkolenia energetyczne URE, kursy na uprawnienia UDT, w tym kurs dla firm, jak również kurs pedagogiczny. 

Udział w specjalistycznym szkoleniach zakończony jest egzaminem państwowym, np. kursów dotyczących uprawnień UDT, lub wewnętrznym, przygotowanym przez instruktorów prowadzących zajęcia. Nabyta w ten sposób wiedza, przyczyni się do zdobycia kwalifikacji potwierdzonych certyfikatem. Jest to istotny element przy poszukiwaniu nowego zajęcia. Pracodawca dzięki temu będzie miał pewność, że rzeczywiście posiadamy wymagane umiejętności. 

Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach kształci zawodowo

Jakość CSZ potwierdzona jest licznymi wyróżnieniami i opiniami zadowolonych uczestników kursów i szkoleń. Podkreślają oni dobre przygotowanie merytoryczne instruktorów, którzy przekazują praktyczną wiedzę, nabytą przez lata doświadczeń. To najlepsza nauka zawodu od podstaw.

Przyjazna atmosfera, która panuje na szkoleniu, umożliwia kursantom opanować materiał i zadawać merytoryczne pytania wykładowcom. W Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach, uczestnicy mają do wyboru trzy formy kształcenia:

  • stacjonarnie (w ośrodku szkoleniowym lub w zakładzie pracy),
  • zdalnie (przy pomocy platformy internetowej),
  • live streaming (kształcenie w czasie rzeczywistym)

Ten wybór pozwala na szybsze przyswojenie wiedzy i wybranie dogodnego terminu realizacji szkolenia. Pełną ofertę kursów znajdziesz na stronie www.csz.com.pl. Zachęcamy do polepszania swoich kwalifikacji i inwestycji w rozwój.