Lokalne firmy w Żorach - top naszej redakcji

Żory to średniej wielkości miasto znajdujące się w południowej części Polski, w województwie śląskim. Na przestrzeni lat budziło przede wszystkim skojarzenia z ogniem, a sama nazwa miała wywodzić się od słowa oznaczającego wypalanie lasów, które przygotowywało teren do założenia nowej osady. Obecnie Żory to prężnie rozwijające się miasto z bardzo ciekawą ofertą handlową. Bezustannie powstają również firmy o charakterze lokalnym.

Które z nich cieszą się największym zainteresowaniem? Oto kilka wybranych przez redakcję propozycji

Poradnia dietetyczna

Przy alei Wojska Polskiego 1C znajduje się SuperSlim - Poradnia dietetyczna. To miejsce, które wbrew pozorom cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta, aczkolwiek jej renoma już dawno temu wybiegła poza granice całego województwa. Na terenie obiektu pracuje dziesięciu wykwalifikowanych dietetyków, którzy zajmują się zarówno dietetyką sportową, jak i pediatryczną, kliniczną i psychodietetyką. To miejsce, w którym każda osoba pragnąca zatroszczyć się nie tylko o sylwetkę, ale i zdrowie znajdzie specjalistyczną i przede wszystkim skuteczną pomoc. 

Najlepsze burgery w Żorach

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na świetnie prosperującą firmę Bro Burger. To lokal oferujący najlepsze burgery w Żorach i cieszący się doskonałą renomą. Znajduje się przy ulicy Wodzisławskiej 10A i dla wielu mieszkańców Żor jest po prostu miejscem obowiązkowym zarówno w środku roboczego tygodnia, jak i w weekendy. Zdecydowanie jest to firma dbająca o swój wizerunek poprzez dbanie o zadowolenie klientów. Burgery można zamówić na miejscu lub zamówić danie z dostawą pod wskazany adres. 

Rośliny Ogrodowe

Nieco z innej bajki, choć godną polecenia i zainteresowania jest firma Hupka - Gospodarstwo Ogrodnicze. I tym razem mamy do czynienia z firmą, która budowała swoją renomę od wielu lat, by obecnie móc się pochwalić mianem jednego z najlepszych dostawców roślin ogrodowych w okolicy. Oferta firmy jest niezwykle rozbudowana, ale przede wszystkim gwarantuje najwyższą jakość, co dla każdego pasjonata ogrodnictwa będzie miało największe znaczenie. 

Zakład Fryzjerski

Pracownia Fryzjerska Beata Zawionka to kolejna firma usługowa znajdujące się w Żorach przy ulicy Boryńskiej 19B. Właścicielka od lat dokłada wszelkich starań, by zasłużyć sobie na miano jednej z najlepszych fryzjerek w okolicy. I trzeba przyznać, że nie można jej tego odmówić. W Pracowni Fryzjerskiej wszystkie życzenia klientów są traktowane z pełnym prefesjonalizmem. Nic dziwnego w tym, że dla wielu mieszkańców poszukujących dobrego fryzjera to właśnie to miejsce zdaje się być jedynym słusznym wyborem. 

Sklep z Klockami

MultiBiuro to sklep znajdujący się przy ulicy Młyńskiej 2A. To lokalny sklep z klockami LEGO w Żorach, w którym znadziemy dokładnie to, czego małe dziecko oczekuje po takich miejscach. Na regałach znajdują się świetne zestawy klocków LEGO, artykuły biurowe, przybory szkolne i szereg innych modnych gadżetów dla dzieci. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na zestawy LEGO Szybcy i Wściekli, za które zapłacimy znacznie mniej niż w popularnych sieciach sklepów zabawkowych. To jeden z chętniej uczęszczanych sklepów w całym mieście, bo tak naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mowa oczywiście o praktycznych akcesoriach biurowych, z których każdy z nas korzysta. Dla dzieci najwazniejsza będzie jednak obecność ukochanych zabawek. 

Największa Baza klocków LEGO w Polsce

Warto pamiętać o istnieniu platformy postawklocka.pl. To największa baza klocków LEGO w całym kraju i z pewnością jedno z tych miejsc, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi klocków LEGO. Znajdziemy tutaj ogromne ilości zestawów dla początkujących konstruktorów, jak i zaawansowanych kolekcjonerów, którzy poszukują bardzo konkretnych setów. Warto dodać, że platforma umożliwia dokonywanie ciekawych wymian. Zaletą są również znajdujące się na stronie niezależne recenzje, które mogą okazać się bardzo pomocne w przypadku osób zastanawiających się nad konkretnym zakupem. 

Żory